4. podzimní kros (2011)

Fotografie ze závodu najdete v sekci Fotogalerie.

Výsledková listina

Benjamínci (holky a kluci): ročník 2002 / 2003 (550m)

1. Barbara Píchalová, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:03:74

2. Jan Šmrha, Škoda Plzeň, 2:08:15

3. Vanda Krsová, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:10:33

4. Antonín Honsa, Ski klub Šumava, 2:11:29

5. Anežka Honsová, Ski klub Šumava, 2:12:12

6. Marek Stehlík, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:16:96

7. Zuzana Piknerová, Sokol Petřín Plzeň, 2:18:64

8. Tereza Placatková, SK Sporting, 2:19:70

9. Václav Brunát, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:23:20

10. Vojtěch Naxera, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:24:40

11. Veronika Dobrá, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:25:58

12. Adam Weber, Sokol Petřín Plzeň, 2:26:89

13. Matěj Placatka, SK Sporting, 2:29:09

14. Lukáš Kalivoda, Skiraple ski Šumava, 2:29:39

15. Kateřina Sýkorová, AK Škoda Plzeň, 2:29:83

16. Jan Tischler, Skiklub Šumava Vimperk, 2:34:62

Předžáci: ročník 2000 / 2001 (550m)

1. Robin Beshir, SK Zdice, 1:44:72

2. Václav Růžička, TK Škoda, 1:56:01

3. Matyáš Janda, ŠAK při ZŠ Přeštice, 1:56:44

4. Jakub Karlach, Sokol Petřín Plzeň, 1:59:49

5. Josef Tischler, Skiklub Šumava Vimperk, 2:02:21

6. Karel Naxera, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:04:63

7. Pavel Stupka, Sokol Petřín Plzeň, 2:06:28

8. Albert Weber, Sokol Petřín Plzeň, 2:07:71

9. Jan Štych, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:08:83

10. Štěpán Ferenčík, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:24:24

Předžákyně: ročník 2000 / 2001 (550m)

1. Anna Suraková, Sokol Petřín, 1:53:52

2. Bára Placatková, SK Sporting, 2:00:31

3. Jana Ovšáková, TJ Olympia Bruntál, 2:01:52

4. Linda Suchá, Sokol Plzeň, 2:02:71

5. Lucie Adlerová, Sokol Petřín, 2:03:63

6. Klára Lokajíčková, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:09:81

7. Lucie Wiesnerová, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:11:31

8. Denisa Harkabusová, TJ Olympia Bruntál, 2:12:06

9. Alena Tomšovicová, Atletika Katovice, 2:12:80

10. Anna Šmrhová, Škoda Plzeň, 2:22:90

11. Martina Tomšovicová, Atletika Katovice, 2:25:03

12. Natálie Císařová, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:26:00

13. Štěpánka Peklová, ŠAK při ZŠ Přeštice, 2:27:00

Mladší žáci: ročník 1998 /1999 (1200m)

1. Daniel Nový, Sokol Petřín Plzeň, 4:12:25

2. Tomáš Kalivoda, Atletika Klatovy, 4:17:01

3. Jakub Štverák, Sokol Petřín Plzeň, 4:32:62

4. Lukáš Krýsl, ŠAK při ZŠ Přeštice, 4:37:35

5. Jan Němec, TJ Olympia Bruntál, 4:38:97

6. Martin Šilhavý, Sokol Petřín Plzeň, 4:54:91

Mladší žákyně: ročník 1998 /1999 (1200m)

1. Denisa Houdková, Atletika Katovice, 4:23:40

2. Barbora Šestáková, TJ Olympia Bruntál, 4:28:81

3. Alexandra de Sousa, AC Domažlice, 4:30:82

4. Lucie Hřebíková, Sokol Petřín Plzeň, 4:40:31

5. Sabina Součková, AC Domažlice, 4:50:51

6. Anna Satoriová, Atletika Katovice, 4:56:91

7. Johana Martinovská, Plzeň, 4:58:55

8. Adéla Červená, Atletika Katovice, 4:58:85

9. Andrea Burianová, ŠAK při ZŠ Přeštice, 5:00:01

10. Helena Bernatová, Atletika Katovice, 5:05:71

11. Barbora Potužáková, Sokol Petřín Plzeň, 5:08:10

12. Sabina Schovanková, TJ Olympia Bruntál, 5:24:93

Starší žáci: ročník 1996 /1997 (2850m)

1. Štěpán Němeček, Sokol Petřín Plzeň, 10:22:17

2. Jiří Ingeduld, Sokol České Budějovice, 10:38:58

3. Zdeněk Polívka, ŠAK při ZŠ Přeštice, 10:38:84

4. Filip Zátopek, TJ Olympia Bruntál, 10:54:83

5. Tomáš Hung do Ngoc, Sokol Petřín Plzeň, 12:38:22

Starší žákyně: ročník 1996 /1997 (1200m)

1. Kateřina Šindelářová, Sokol Plzeň-Petřín, 4:09:53

2. Barbora Kreidlová, Sokol Petřín Plzeň, 4:13:41

3. Barbora Šambergerová, PSK Olymp Praha, 4:18:41

4. Veronika Kukaňová, ŠAK při ZŠ Přeštice, 5:24:55

Dorostenci: ročník 1994 /1995 (3550m)

1. Jakub Šesták, TJ Olympia Bruntál, 11:45

2. Pavel Olič, Sokol Petřín Plzeň, 11:47

3. Vít Bílý, Sokol Petřín Plzeň, 12:04

4. Filip Cenefels, Mílaři Domažlice, 12:21

5. Jan Bělik, Sokol Petřín Plzeň, 12:57

Dorostenky: ročník 1994 /1995 (2850m)

1. Lucie Šimečková, Sokol Petřín Plzeň, 10:55:92

2. Martina Červená, USK Plzeň, 14:35:90

Junioři: 18 – 19 let (5050m)

1. Martin Chlada, Mílaři Domažlice, 17:09:19

2. Lukáš Pomezný, Česká Spořitelna, 17:50:93

3. Miloš Auersvald, Sprint Čáslav, 18:08:15

4. Ondřej Havlena, Ski Klub Strakonice, 22:06:09

Juniorky: 18 – 19 let (3550m)

1. Eliška Auersvaldová, Sprint Čáslav, 14:06

2. Barbora Havlíčková, Ski klub Šumava, 14:29

3. Eva Chladová, Mílaři Domažlice, 15:44

4. Kateřina Jeníčková, Ski Klub Strakonice, 16:44

5. Kateřina Kučerová, Ski Klub Strakonice, 18:27

Muži: 20 – 39 let (8050m)

1. Martin Debnar, Šum. Triatlon Prachatice, 26:37:30

2. Jiří Voják, Mílaři Domažlice, 26:47:19

3. Tomáš Veber, LK Tatran Chodov, 27:43:30

4. Jan Pernica, Perňa Systém, 28:31:35

5. Radek Valíček, Ski Strakonice, 29:48:94

6. Richard Janošik, SC Marathon Plzeň, 29:56:68

7. Lukáš Jíra, Perňa Systém, 30:23:08

8. Martin Šimurda, Ski Klub Šumava Vimperk, 30:24:07

9. Tomáš Hron, Čutrich Prachatice, 32:15:41

10. Boris Eninger, Čutrich Prachatice, 35:40:41

11. Martin Pexa, CYKLO JIŘIČKA, 36:18:62

Ženy: 20 – 39 let (5050m)

1. Lucie Sekanová, Perňa Systém, 18:25:43

2. Pavla Havlová, PSK Olymp Praha, 18:34:48

3. Carmen Beshirová, SK Zdice, 19:00:30

4. Valerie Energerová, Atletika Písek, 19:28:30

5. Radka Stružková, Perňa Systém, 20:41:30

6. Klára Příhodová, Tj Neratovice, 21:59:76

7. Petra Kavijová, Atletika Klatovy, 23:42:62

8. Ivona Procházková, Hutní materiál Blatná, 25:54:90

Veteráni: 40 – 49 let (5050m)

1. Ervin Beshir, SK Zdice, 17:56:51

2. Radim Šesták, Olympie Bruntál, 17:58:30

3. Michal Karlík, LOKO TRUTNOV, 19:18:40

4. Zbyněk Mach, Oxygen Příbram, 20:01:90

5. Karel Voráček, Sokol Dolany, 20:43:53

6. Rosťa Kudrlička, Kluky, 20:58:21

7. Pavel Stupka, Plzeň, 21:06:30

8. Roman Pech, šum.triatlon Prachatice, 21:10:62

9. Milan Čečil, MK Kladno, 23:08:02

Veteránky: 40 – 49 let (3550m)

1. Šárka Grabmülerrová, SKI Šumava, 14:18

2. Olga Červená, BK Elán Zruč, 18:45

Veteráni: 50 – 59 let (5050m)

1. Bohuslav Rodina, Atletika Písek, 19:21:19

2. Jaroslav Pudil, SCV Blatná, 19:52:93

3. Alois Šatra, Tatran Velké Hydčice, 20:10:13

4. Miroslav Huspeka, BH Triatlon České Budějovice, 21:27:61

5. František Kukaň, Gama Železná Ruda, 21:54:21

6. Miloslav Brabec, Rokycany, 24:13:62

7. Zdeněk Červenýž, BK Elán Zruč, 26:32:84

8. Václav Eninger, Vodňany, 32:23:71

Veteránky: 50 – 59 let (3550m)

1. Miluše Eningerová, Vodňany, 18:08

2. Božena Hronová, Šum. Triatlon Prachatice, 18:30

Veteráni: 60 let a více (5050m)

1. Václav Valíček, ČZ Strakonice, 21:34:09

2. Jiří Královec, Mílaři Domažlice, 21:59:40

3. Vladimír Kvaltýn, Atletika Plzeň, 22:02:90

4. Otakar Kučera, Přeštice, 23:08:56

5. Jaroslav Putschögl, TJ Sokol Písek, 25:53:48

6. Jiří Scheinherr, Hutní materiál Blatná, 27:02:90

Propozice závodu

Název závodu
4. podzimní kros ACCC spojený s Pohárem mládeže Plzeňského kraje v přespolním běhu 2011

Datum
Sobota 22. října 2011

Pořadatel
Athletic Cross Country Club Horažďovice a PKAS

Ředitel závodu
Ing. Miloslav Šefler

Hlavní rozhodčí
Mgr. Vlastimil Němejc (ACCC)

Organizační a technický delegát PKAS
Roman Sladký a Karolína Prokopová

Místo konání závodu
Sportovní areál ACCC - Skalnice u Střelských Hoštic, okr. Strakonice. Detailní popis místa a cesty k němu najdete v sekci Kde nás najdete.

Registrace do závodu
Sekce Registrace zde na webových stránkách a to do čtvrtka 20. října 2011 do 16:00. Pro běh pouze v rámci ACCC je možno se přihlásit také přímo před závodem v sobotu 22. října 2011, nejpozdějí do zahájení závodů v 10:00. U hlavního závodu možnost přihlášky do 11:00 přímo na místě.

Prezentace
10 minut před zahájením konkrétního závodu.

Startující kategorie - Pohár PK v přespolním běhu

  • Benjamínci (holky a kluci): ročník 2002 / 2003
  • Předžákyně a předžáci: ročník 2000 / 2001
  • Mladší žákyně a mladší žáci: ročník 1998 /1999
  • Starší žákyně a starší žáci: ročník 1996 /1997
  • Dorostenky a dorostenci: ročník 1994 /1995

Startující kategorie - 4. podzimní kros ACCC

  • Juniorky a junioři: 18 – 19 let
  • Ženy: 20 – 39 let
  • Muži: 20 – 39 let
  • Veteránky a veteráni: 40 – 49 let
  • Veteránky a veteráni: 50 – 59 let
  • Veteránky a veteráni: 60 let a starší

V případě účasti dorostenců a mladších závodníků z jiného než Plzeňského kraje je možnost závodit v juniorské kategorii, nebo v kategorii Poháru Plzeňského kraje, ovšem bez možnosti na umístění.


Startovní čísla
Startovní čísla se vydávají při prezentaci a jsou vratná.

Startovné
Žádné.

Časový pořad

  • 10:00 – zahájení 4. podzimního krosu a Poháru Plzeňského kraje v přespolním běhu
  • 10:10 – benjamínci a předžákyně - 550 m (1 x černá trať).
  • 10:35 – ml. žáci, ml. žákyně, st. žákyně – 1 200 m (2 x černá trať a 100 m zatáčka).
  • 11:05 – dorostenky, st. žáci – 2 850 m (1 x černá trať a 2 x červená trať).
  • 11:35 – dorostenci, juniorky, veteránky - 3 550 m (1 x černá trať a 2 x modrá trať)
  • 11:30 – junioři, ženy, veteráni - 5050 m (1 x černá trať a 3 x modrá trať); muži - 8050 m (1 x černá trať a 5 x modrá trať).
  • 12:10 – vyhlášení vítězů 4. podzimního krosu ACCC
  • 12:40 – vyhlášení vítězů Poháru Plzeňského kraje 2011

Finanční a věcné odměny
Všechny ceny a odměny se vztahují pouze pro závodníky v rámci 4. podzimního krosu ACCC.

  • Junioři a juniorky - diplom, medaile, věcná cena.
  • Ženy - diplom, medaile, věcná a finanční cena (2000 Kč, 1000 Kč, 500 Kč).
  • Muži - diplom, medaile, věcná a finanční cena (3000 Kč, 2000 Kč, 1000 Kč).
  • Veteráni a veteránky - diplom, medaile, věcná cena.

Medaile a finanční odměny se budou předávat, jen když v příslušné kategorii doběhnou alespoň 3 závodníci.

Šatny
Ve stanech odděleně muži a ženy cca 100 m od startu.

WC a umývárna
Mobilní WC je u šaten a umývárny pro muže a pro ženy jsou v budově za kanceláří závodu.

Stan pro návštěvníky a hosty
Blízko startu a cíle je stan pro hosty a návštěvníky, kde je možnost se schovat v případě velmi nepříznivého počasí.

Občerstvení
Závodníkům bude u šaten k dispozici horký čaj s citrónem. Pro ostatní bude k dispozici stánek s občersvením.

Parkování
Všechna vozidla musí parkovat pouze na vyhrazeném parkovišti a řídit se pokyny pořadatele. Celý areál je oplocen a každý se v něm může volně pohybovat. Na sousední soukromé zemědělské pozemky je vstup zakázán. Žádáme všechny závodníky a návštěvníky, aby se řídili dle pokynů pořadatelů závodu.

Ubytování
Na žádost zajistíme ubytování v Horažďovicích nebo Střelských Hošticích. Požadavek je nutné ohlásit týden dopředu na některý z Kontaktů oddílu.

Účast na závodech
Účast na závodech je dobrovolná, zdravotní služba během závodu bude zajištěna.

Rozcvičení závodníků
Po zkušenostech z minulého ročníku a s ohledem na podstatně větší počet závodníků v letošním roce, upozorňujeme všechny účastníky závodů, že trať je pro rozklusání přístupná jen do 10:00. Po zahájení závodů až do 12:00 bude pro neúčastníky daného závodu uzavřená. Mezi 10:00 a 12:00 je nutné rozklusání a rozcvičení provádět zásadně mimo dráhu na vyhrazeném místě.