1. podzimní kros (2010)

Fotografie ze závodu najdete v sekci Fotogalerie.

Výsledková listina

Žáci a žákyně do 15 let ( běh na 580m)

1. Robin Beshir, SK Zdice, 01:50,6

2. Vladimír Slanec, SKI klub Strakonice, 02:02,6

3. Kristýna Vondrysková, 02:03,3

4. Ondřej Poisl, SKI klub Strakonice, 02:11,6

5. Jan Slanec, SKI klub Strakonice, 02:15,3

6. Anežka Honsová, SKI Vimperk, 02:20,6

7. Jiří Poisl, SKI klub Strakonice, 02:21,2

8. Barbora Beroušková, LKT Chodov 2000, 02:21,8

9. Martin Melka, Sušice, 02:35,2

10. Antonín Honsa, 02:36,4

11. Libor Melka, Sušice, 03:50,2

Dorosteky 15 -17 let (běh na 3,7 km)

1. Karmen Beshirová, SK Zdice, 13:33,6

2. Kateřina Jeníčková, SKI Strakonice, 15:31,7

3. Kateřina Kučerová, SKI Strakonice, 19:58,7

Dorostenci 15 - 17 let (běh na 3,7 km)

1. Michal Rypl, Sokol Stachy, 12:49,5

2. Tony Jacob Kordutch, Sokol Stachy, 13:01,6

Juniorky 18 - 19 let ( běh na 3,7 km)

1. Anna Hnátková, Sokol Stachy, 14:38,8

2. Olesya Samadovská, Sokol Stachy, 15:27,2

3. Tereza Hnátková, Sokol Stachy, 15:47,2

4. Simona Martanová, SKI klub Sttrakonice, 18:36,7

5. Michaela Samcová, SKI klub Sttrakonice, 21:32,8

Junioři 18 - 19 let (běh na 3,7 km)

1. Miroslav Rypl, Sokol Stachy, 12:49,4

Muži 20 - 39 let (běh na 7 km)

1. Jiří Voják, Mílaři Domažlice, 21:33,0

2. Tomáš Veber, LK Chodov, 22:15,0

3. Jan Pernica, Perňa Systém, 23:03,8

4. Radek Valíček, SKI klub Strakonice, 24:03,3

5. Jan Oberländer, Sokol Senohraby, 24:44,5

6. Ondřej Šefler, Accc Horažďovice, 32:01,0

Muži 40 -49 let ( běh na 7 km)

1. Ervin Beshir, SK Zdice, 23:17,7

2. Jiří Jansa, Atl.Písek, 23:32,0

3. Jaroslav Pudil, SCV Blatná, 26:43,5

4. Petr Kyselý, TJ Zdychovice 64, 33:43,5

Muži 50 - 59 let (běh na 7 km)

1. Ján Korytár, AC Falcom Rokycany, 25:58,0

2. Alois Šatra, SK Střelskohošť.Lhota, 27:44,2

3. Miroslav Huspeka, BHT České Budějovice, 28:24,5

4. František Hájíček, AVC Praha, 36:09,3

5. Jiří Schneider, SVC Blatná, 36:29,7

Muži nad 60 let ( běh na 7 km)

1. Václav Šůcha, SV Stříbro, 29:40,7

2. Petr Janový, AC trial Plzeň, 30:52,2

3. Jan Svoboda, AK Příbram, 30:55,3

4. František Kortus, 33:09,5

5. František März, 35:58,4

6. František Bálek, AC Start Karlovy Vary, 47:22,5

Ženy 20 - 39 let (běh na 3,7 km)

1. Pavla Havlová, FEL Praha, 13:09,0

2. Kateřina Beroušková, SK Tatran Chodov, 13:37,5

3. Petra Havlová, FEL Praha, 14:23,3

4. Olga Honsová, SK Vimperk, 15:18,0

5. Vendula Fronková, AC Domažlice, 16:20,0

6. Pavla Kučerová, SK Zdice, 18:20,6

Ženy 50 -59 let ( běh na 3,7 km)

1. Irena Procházková, TJ Háje Praha, 16:49,0

2. Dana Svobodová, SK Příbram, 18:01,0

3. Eva Pláničková, Atletika Tábor, 21:20,7

Ženy nad 60 let (běh na 3,7 km)

1. Jaroslava Popovová, 17.52,9

Propozice závodu

Datum
Sobota 25.září 2010

Pořadatel
Athletic Cross Country Club Horažďovice

Ředitel závodu
Ing. Miloslav Šefler

Hlavní rozhodčí
Mgr. Vlastimil Němejc

Místo konání závodu
Střelské Hoštice – sportovní areál Skalnice ( bývalý vojenský areál). Detailní popis místa a cesty k němu najdete v sekci Kde nás najdete.

Registrace do závodu
Sekce Registrace zde na webových stránkách nebo 1 hodinu před závodem v sobotu 25. září 2010 přímo na místě.

Prezentace
1 hodinu před zahájením závodu v sobotu 25. září 2010.

Startující kategorie

  • Dorostenky a dorostenci: 17 let a mladší
  • Juniorky a junioři: 18 – 19 let
  • Ženy: 20 – 39 let
  • Muži: 20 – 39 let
  • Veteránky a veteráni: 40 – 49 let
  • Veteránky a veteráni: 50 – 59 let
  • Veteránky a veteráni: 60 let a více

    • Startovní čísla
      Startovní čísla se vydávají při prezentaci, jsou barevně rozlišena pro každou kategorii a jsou vratná.

      Startovné
      Žádné. Navíc každý závodník po absolvování závodu a odevzdání startovního čísla obdrží od ACCC finanční příspěvek na dopravu a kalorné. První tři závodníci a závodnice obdrží ve své kategorii diplom, finanční a věcnou cenu.

      Časový pořad
      1.závod v 10:30 – dorostenky a dorostenci, junioři a juniorky – 3800 m (1 x černá trasa a 2 x modrá).
      2.závod v 11:15 – muži 20-39 let, ženy 20-39 let, veteráni muži a ženy – 7050 m (1 x černá trasa a 4 x modrá).
      Pokud se prezentují alespoň tři závodníci v kategorii mladších žáku (do 15 let), bude pro tyto uspořádán vložený závod od 10:15 na trase dlouhé 580m.

      Vyhlášení vítězů
      12:00–12:30 - vyhlášení výsledků všech kategorií před kanceláří závodu.

      Šatny
      Ve stanech odděleně muži a ženy cca 100 m od startu.

      WC a umývárna
      Mobilní WC budou v blízkosti stanů a umývárna pro muže a ženy je ve dřevěné budově, ve které se nachází kancelář závodu.

      Stan pro návštěvníky a hosty
      Vedle startu a cíle je třetí stan pro návštěvníky a hosty, kam se mohou v případě nepříznivého počasí schovat.

      Občerstvení
      V šatnách a u kanceláře závodu čaj s citrónem a voda.

      Parkování
      Všechna vozidla musí parkovat pouze na vyhrazeném parkovišti a řídit se pokyny pořadatele. Celý areál je oplocen a všichni účastníci se mohou volně pohybovat po celém uzavřeném areálu. Na sousední soukromé zemědělské pozemky není vstup povolen. Proto žádáme všechny účastníky závodu a návštěvníky, aby se řídili pokyny pořadatelů.

      Ubytování
      Na žádost zajistíme ubytování v HD nebo Střelských Hošticích, požadavek nutno zaslat týden dopředu na adresu oddílu.

      Účast na závodech
      Účast na závodech je dobrovolná, zdravotní služba během závodu bude zajištěna.