Kde nás najdete

Umístění areálu

Areál se nachází ve volné přírodě na ploše 7 hektarů mezi Horažďovicemi a Střelskými Hošticemi, okres Strakonice. Z hlediska životního prostředí leží areál na území interakčního prvku zvaném Skalnice, který je současně ochranným pásmem vodního zdroje. Z tohoto důvodu musí být zejména při konání závodů dodržovány zásady, které nebudou ohrožovat životní prostředí tohoto velmi krásného území, kterým protéká řeka Otava. Proto i na všechny závodníky a návštěvníky areálu, kteří se zúčastní námi organizovaných závodů čeká technické zázemí a vybavení areálu navrhované tak, aby v co nejmenší míře narušovalo vzhled okolní krajiny.

Mapa

Zobrazit místo Athletic Cross Country Club na větší mapě Google Maps.

GPS

49°18'25.405"N, 13°44'43.842"E - klikněte pro zobrazení lokace na serveru Mapy.cz

Dopravní spojení

Autem

Po silnici I. třídy č. 22 ve směru od Horažďovic na Strakonice odbočit vpravo cca. po 1 km na vyznačené parkoviště ACCC. Ve směru od Strakonic za Střelskými Hošticemi po cca. 500 m odbočit vlevo na označené parkoviště ACCC.

Vlakem

Od Plzně nebo Č. Budějovic přestoupit na žel. zastávce "Horažďovice Předměstí" na vlak do Horažďovic.

Autobusem

Vystoupit v zastávce Střelské Hoštice a potom cca. 1 km pěšky směrem do bývalého vojenského areálu. Pokud závodníci vystoupí v Horažďovicích na autobusovém nádraží, které sousedí s vlakovým nádražím, mohou telefonicky požádat (tel.: 602 478 108) o odvoz autem přímo do areálu.

Z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme vydat se pěšky do areálu po silnici I. třídy z Horažďovic směrem na Střelské Hoštice.